نظر پرویز پرستویی در خصوص سریال شهرزاد

نظر پرویز پرستویی در خصوص سریال شهرزاد
پرویز پرستویی در اینستاگرامش در خصوص سریال شهرزاد نوشت: سریال شهرزاد ارزش خریدن به هر قیمت و دیدن رادارد.

به گزارش فیلم نت، پرویز پرستویی بازیگر خوب سینما و تلویزیون با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرامش با اشاره به سریال شهرزاد نوشت:

دوستان، عزیزان، هموطنان، شاید کمابیش در جریان هستید، اخیرا مجموعه شهرزاد به کارگردانی آقای حسن فتحی و بازی استادانه، استاد علی نصیریان و جمعی از بازیگران سینما، تلویزیون و تئاتر از طریق رسانه خانگی، در دسترس شماست.

باور کنید تا به حال نشده یک بار به سوپر محله مراجعه کنم و بعد از خرید اجناس مورد نیاز زندگی، حتی یک دی وی دی از مجموعه های ساخته شده در رسانه های خانگی، خریده باشم، اما اخیرا خود آقای فتحی بزرگواری کردن و هفت قسمت از مجموعه شهرزاد را به بنده دادن و از آنجایی که همیشه کارهای آقای فتحی را دنبال کرده ام این هفت قسمت را در یک مجلس دیدم. و بی صبرانه منتظرم قسمت هشتم این مجموعه رو ببینم البته امیدوارم آقای فتحی دیگه قسمت های بعدی را برای بنده نفرستند که خودم خریداری کنم، چون هم ارزش خریدن به هر قیمت و دیدن رادارد.

از این طریق به همه عزیزانی که در این مجموعه در هر پست و مسئولیتی که داشته اند از صمیم قلب تبریک و خدا قوت میگم و به همه ملت ایران توصیه میکنم حتما این مجموعه رو ببینند و امیدوارم تلویزیون هم تلاش کنند این مجموعه را خریداری نموده و از شبکه های سراسری چه در ایران و برون مرزی نمایش دهند.

لازم به توضیح است که بنده در این مجموعه ذینفع نیستم، فقط چون بی نهایت از دیدن این مجموعه لذت بردم حیفم اومد که شما ها نبیند، دیدن این مجموعه رو از دست بدهید.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *