از گلنار تا سارا با «غزل شاکری» در برنامه‌ی سی‌و‌پنج

در حال‌وهوای غزل

در حال‌وهوای غزل
برنامه‌ی اینترنتی سی‌و‌پنج این هفته میزبان غزل شاکری،نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم «سارا و آیدا» است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ شاید بتوان گفت تا پیش از بازی در نقش «آذر گلدره‌ای» در سریال شهرزاد معروف‌ترین نقش غزل شاکری، دخترک دوست‌داشتنی فیلم «گلنار» بود. اما از آن فیلم تا آینه‌های روبه‌رو که بازی در آن باعث شد بازیگری برای شاکری جدی شود، فاصله زیاد است.

در برنامه این هفته 35، شاکری توضیح می‌دهد که چگونه شهرت حاصل از «گلنار» چالش‌هایی سخت در زندگی خصوصی‌اش ایجاد کرد و او را به بازیگری گزیده‌کار تبدیل کرد. در جشنواره‌ی سی‌‌و‌‌ پنجم فیلم فجر بازی شاکری در فیلم سارا و آیدا نگاه‌ها را به خود جلب کرده است. او درباره روند پرداخت نقش «سارا» صحبت می‌کند و به رد پررنگ احساسات در زندگی شخصی و در تکنیک بازیگری‌اش اشاره دارد. غزل شاکری هیچ‌وقت بی‌کار ننشسته؛ می‌نویسد، می‌سراید، طراحی می‌کند و البته بازی می‌کند. این پیوند وسیع با هنر، از او شخصیتی ساخته که باور دارد «بزرگ‌ترین پشتوانه آدمی احساساتش است» و این جریان احساسات را در طول همین گفت‌وگو می‌توان دید.

همچنین فریدون جیرانی و شاکری در مقام نمایندگان دو نسل، صحبتی شنیدنی درباره حلقه‌های پیوند میان نسل‌ها پیش می‌کشند که بنیادش هنر و احساسات است. در نهایت شاکری از دلخوری‌هایش از فضای مجازی و نحوه‌ استفاده سؤال‌برانگیز ما از آن نکته‌های قابل تأملی می‌گوید.

گفت‌وگوی فریدونی جیرانی با غزل شاکری را می‌توانید چهارشنبه شب (27 بهمن) در برنامه‌ی اینترنتی سی‌وپنج در سامانه‌ی فیلم‌نت ببینیدو دانلود کنید.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *