عضو هیات انتخاب جشنواره‌ی فیلم فجر روی صندلی «سی‌وپنج» می‌نشیند

زیر‌ و بم سی‌و‌پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر از زبان «عماد افروغ»

زیر‌ و بم سی‌و‌پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر از زبان «عماد افروغ»
پنجاه و هفتمین برنامه‌ی‌ اینترنتی «سی‌و‌پنج» که در سامانه‌ی فیلم‌نت منتشر می‌شود، میزبان سیاست‌مداری است که در سال‌های اخیر در حوزه‌ی فرهنگ هم فعالیت می‌کند.کمتر از دو هفته مانده به سی‌و‌پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر؛ عماد افروغ به سوالات فریدون جیرانی پاسخ خواهد داد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ در این برنامه همراه با فریدون جیرانی پای صحبت‌های جامعه‌شناس و سیاست‌مداری می‌نشینیم که نه تنها در حوزه‌ی سیاست فعال است، بلکه در امور هنری نیز صاحب‌‌نظر است. عماد افروغ به عنوان نماینده‌ی مردم تهران در دوره‌ی هفتم مجلس شورای اسلامی حضور داشت و ریاست کمیسیون فرهنگی مجلس را بر عهده گرفت.

افروغ اکنون مدرس و عضو پژوهشگاه علوم انسانی دانشگاه تربیت مدرس است. او همچنین عضو شورای پروانه نمایش آثار سینمایی است و به عنوان یکی از اعضا، در سیاست‌های اکران سینمای ایران تاثیرگذار است.

نماینده‌ی دوره‌ی هفتم مجلس شورای اسلامی در سی‌و‌پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر به عنوان یکی از اعضای هیات انتخاب جشنواره حضور داشته و با این مسئولیت، بیش‌ از پیش در سینمایی کشور تاثیرگذار بوده است.

عماد افروغ در برنامه‌ی این هفته‌ی «سی‌و‌پنج» از روزهای پرالتهاب انتخاب فیلم‌ها برای حضور در جشنواره‌ی سی‌و‌پنجم فیلم فجر می‌گوید و درباره‌ی ناگفته‌های انتخاب آثار با فریدون جیرانی گفت‌وگو می‌کند.

گفت‌وگوی فریدونی جیرانی با عماد افروغ را فردا شب (چهارشنبه 29 دی) در برنامه‌ی اینترنتی «سی‌وپنج» در سایت فیلم‌نت تماشا و دانلود کنید.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *