آغاز فصل جدید از 20 فروردین
مراسم تجلیل از عوامل برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» روز گذشته (یکشنبه 13 اسفندماه) در دفتر موسسه آینه جادو برگزار شد.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با کمال تبریزی در ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در جشنواره سی و ششم فیلم فجر
هشتمین و آخرین قسمت از ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر با اجرای فریدون جیرانی میزبان کمال تبریزی عضو هیات داوران این دوره از جشنواره بود که شب گذشته (جمعه 27 بهمن ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، آخرین قسمت از ویژه برنامه‌ اینترنتی ۳۵ جمعه شب پخش می‌شود
آخرین قسمت از ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر جمعه 27 بهمن با اجرای فریدون جیرانی و با حضور کمال تبریزی یکی از اعضای هیات داوران به نقد و بررسی این دوره از جشنواره خواهد پرداخت.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با مهران احمدی، محمدحسین قاسمی، هادی حجازی‌فر و محمدحسین مهدویان در ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در جشنواره سی و ششم فیلم فجر
هفتمین قسمت از ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر با اجرای فریدون جیرانی میزبان مهران احمدی و محمدحسین قاسمی کارگردان و تهیه‌کننده فیلم «مصادره» و هادی حجازی‌فر و محمدحسین مهدویان بازیگر و کارگردان فیلم «لاتاری» بود که شب گذشته (جمعه 20 بهمن ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با مهناز افشار، مصطفی کیایی و مهدی پاکدل در ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در جشنواره سی و ششم فیلم فجر
ششمین قسمت از ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر با اجرای فریدون جیرانی میزبان مهناز افشار بازیگر فیلم «دارکوب» و مصطفی کیایی و مهدی پاکدل کارگردان و بازیگر فیلم «چهارراه استانبول» بود که شب گذشته (پنج‌شنبه 19 بهمن ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با جواد عزتی، بهرام توکلی و حمیدرضا آذرنگ در ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در جشنواره سی و ششم فیلم فجر
پنجمین قسمت از ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر با اجرای فریدون جیرانی میزبان بهرام توکلی کارگردان و جواد عزتی و حمیدرضا آذرنگ بازیگران فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» بود که شب گذشته (چهارشنبه 18 بهمن ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با باران کوثری، هومن سیدی، فرهاد اصلانی و مرجان اتفاقیان در ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در جشنواره سی و ششم فیلم فجر
چهارمین قسمت از ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر با اجرای فریدون جیرانی میزبان باران کوثری بازیگر فیلم سینمایی «عرق سرد» و هومن سیدی کارگردان و فرهاد اصلانی و مرجان اتفاقیان بازیگران فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» بود که شب گذشته (سه‌شنبه 17 بهمن ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با ابراهیم داروغه‌زاده دبیر جشنواره در ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در جشنواره سی و ششم فیلم فجر
سومین قسمت از ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر با اجرای فریدون جیرانی میزبان ابراهیم دارغه‌زاده معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی و دبیر جشنواره فیلم فجر 96 بود که شب گذشته (دوشنبه 16 بهمن ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با سارا بهرامی و بهروز شعیبی در ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در جشنواره سی و ششم فیلم فجر
دومین قسمت از ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر با اجرای فریدون جیرانی میزبان سارا بهرامی و بهروز شعیبی بازیگر و کارگردان فیلم «دارکوب» بود که شب گذشته (یکشنبه 15 بهمن ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با مهتاب کرامتی و امین حیایی در ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در جشنواره سی و ششم فیلم فجر
نخستین قسمت از ویژه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» در سی‌و‌ششمین جشنواره فیلم فجر با اجرای فریدون جیرانی میزبان مهتاب کرامتی بازیگر فیلم «جاده قدیم» و امین حیایی بازیگر فیلم «شعله‌ور» و «دارکوب» بود که شب گذشته (شنبه 14 بهمن ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با هوتن شکیبا در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
بیست و چهارمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی میزبان هوتن شکیبا، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون بود که شب گذشته (شنبه 30 دی ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، بیست‌وچهارمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، شنبه 30 دی در بیست‌وچهارمین قسمت میزبان هوتن شکیبا صداپیشه و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون خواهد بود.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با اکبر زنجان‌پور در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
بیست و سومین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی میزبان اکبر زنجان‌پور، بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون و کارگردان تئاتر بود که شب گذشته (شنبه 23 دی ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir)  پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، بیست‌وسومین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، شنبه 23 دی در بیست‌وسومین قسمت میزبان اکبر زنجان‌پور بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر خواهد بود.
با حضور امید روحانی، پرویز پرستویی، بیژن امکانیان و مصطفی زمانی برگزار شد
جشن پایان ۳۵ سالگی فعالیت حرفه‌ای فریدون جیرانی، شب گذشته ۱۶ دی ماه در حاشیه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» که به گفت‌وگو با پرویز پرستویی اختصاص داشت برگزار شد.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با پرویز پرستویی در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
بیست‌ودومین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی میزبان پرویز پرستویی، بازیگر پیشکسوت سینما بود که شب گذشته (شنبه 16 دی ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، بیست‌ودومین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، شنبه 16 دی در بیست‌ودومین قسمت میزبان پرویز پرستویی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر خواهد بود.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با سید جمال ساداتیان در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
بیست و یکمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی به موضوع انتخاب فیلم‌ها برای حضور در سی‌وششمین دوره از جشنواره فیلم فجر اختصاص داشت و میزبان سیدجمال ساداتیان از اعضای هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر بود که شب گذشته (دوشنبه 11 دی ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، بیست‌ویکمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ دوشنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، دوشنبه ۱۱ دی در بیست‌ویکمین قسمت ویژه برنامه‌ای درباره آثار راه یافته به سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر خواهد داشت و به همین منظور با سید جمال ساداتیان یکی از اعضای انتخاب فیلم‌های بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر به گفت‌وگو خواهد پرداخت.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، بیست و یکمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ دوشنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، دوشنبه 11 دی در بیست و یکمین قسمت ویژه برنامه‌ای درباره آثار راه یافته به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خواهد داشت.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با مصطفی کیایی در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
بیستمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی میزبان مصطفی کیایی، کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سینما و تلویزیون بود که شب گذشته (شنبه 2 دی ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت(tvnet.ir)  پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، بیستمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، شنبه 2 دی در بیستمین قسمت میزبان مصطفی کیایی کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سینما و تلویزیون خواهد بود.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با مجید صالحی در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
نوزدهمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی میزبان مجید صالحی، بازیگر سینما و تلویزیون بود که شب گذشته (شنبه 25 آذرماه) بود که از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، نوزدهمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ امشب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، امشب (شنبه 25 آذر) در نوزدهمین قسمت میزبان مجید صالحی خواهد بود.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با همایون اسعدیان در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
هجدهمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی میزبان همایون اسعدیان، کارگردان سینما و رئیس هیات مدیره خانه سینما و شورای صنفی نمایش شب گذشته (شنبه 18 آذرماه) بود که از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir)   پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، هجدهمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، شنبه 18 آذر در هجدهمین قسمت میزبان همایون اسعدیان خواهد بود.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با پژمان جمشیدی در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
هفدهمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی میزبان پژمان جمشیدی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و فوتبالیست سابق بود که شب گذشته (شنبه 11 آذرماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت  (tvnet.ir) پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، هفدهمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، شنبه 11 آذر در هفدهمین قسمت میزبان پژمان جمشیدی خواهد بود.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با مهناز افشار در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
شانزدهمین قسمت از برنامه «سی و پنج»، شب گذشته (شنبه 4 آذر ماه) میزبان مهناز افشار بود که با سردبیری و اجرای فریدون جیرانی از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، شانزدهمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» که تا کنون 15 قسمت آن با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی به صورت زنده پخش شده‌است، شنبه 4 آذر در شانزدهمین قسمت میزبان مهناز افشار خواهد بود.
صفحه 1 از 512345