با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، بیست‌وچهارمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، شنبه 30 دی در بیست‌وچهارمین قسمت میزبان هوتن شکیبا صداپیشه و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون خواهد بود.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با اکبر زنجان‌پور در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
بیست و سومین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی میزبان اکبر زنجان‌پور، بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون و کارگردان تئاتر بود که شب گذشته (شنبه 23 دی ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir)  پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، بیست‌وسومین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، شنبه 23 دی در بیست‌وسومین قسمت میزبان اکبر زنجان‌پور بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر خواهد بود.
با حضور امید روحانی، پرویز پرستویی، بیژن امکانیان و مصطفی زمانی برگزار شد
جشن پایان ۳۵ سالگی فعالیت حرفه‌ای فریدون جیرانی، شب گذشته ۱۶ دی ماه در حاشیه برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» که به گفت‌وگو با پرویز پرستویی اختصاص داشت برگزار شد.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با پرویز پرستویی در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
بیست‌ودومین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی میزبان پرویز پرستویی، بازیگر پیشکسوت سینما بود که شب گذشته (شنبه 16 دی ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، بیست‌ودومین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، شنبه 16 دی در بیست‌ودومین قسمت میزبان پرویز پرستویی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر خواهد بود.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با سید جمال ساداتیان در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
بیست و یکمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی به موضوع انتخاب فیلم‌ها برای حضور در سی‌وششمین دوره از جشنواره فیلم فجر اختصاص داشت و میزبان سیدجمال ساداتیان از اعضای هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر بود که شب گذشته (دوشنبه 11 دی ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، بیست‌ویکمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ دوشنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، دوشنبه ۱۱ دی در بیست‌ویکمین قسمت ویژه برنامه‌ای درباره آثار راه یافته به سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر خواهد داشت و به همین منظور با سید جمال ساداتیان یکی از اعضای انتخاب فیلم‌های بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر به گفت‌وگو خواهد پرداخت.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، بیست و یکمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ دوشنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، دوشنبه 11 دی در بیست و یکمین قسمت ویژه برنامه‌ای درباره آثار راه یافته به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خواهد داشت.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با مصطفی کیایی در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
بیستمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی میزبان مصطفی کیایی، کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سینما و تلویزیون بود که شب گذشته (شنبه 2 دی ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت(tvnet.ir)  پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، بیستمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، شنبه 2 دی در بیستمین قسمت میزبان مصطفی کیایی کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سینما و تلویزیون خواهد بود.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با مجید صالحی در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
نوزدهمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی میزبان مجید صالحی، بازیگر سینما و تلویزیون بود که شب گذشته (شنبه 25 آذرماه) بود که از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، نوزدهمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ امشب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، امشب (شنبه 25 آذر) در نوزدهمین قسمت میزبان مجید صالحی خواهد بود.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با همایون اسعدیان در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
هجدهمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی میزبان همایون اسعدیان، کارگردان سینما و رئیس هیات مدیره خانه سینما و شورای صنفی نمایش شب گذشته (شنبه 18 آذرماه) بود که از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir)   پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، هجدهمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، شنبه 18 آذر در هجدهمین قسمت میزبان همایون اسعدیان خواهد بود.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با پژمان جمشیدی در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
هفدهمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی میزبان پژمان جمشیدی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و فوتبالیست سابق بود که شب گذشته (شنبه 11 آذرماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت  (tvnet.ir) پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، هفدهمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، شنبه 11 آذر در هفدهمین قسمت میزبان پژمان جمشیدی خواهد بود.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با مهناز افشار در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
شانزدهمین قسمت از برنامه «سی و پنج»، شب گذشته (شنبه 4 آذر ماه) میزبان مهناز افشار بود که با سردبیری و اجرای فریدون جیرانی از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، شانزدهمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» که تا کنون 15 قسمت آن با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی به صورت زنده پخش شده‌است، شنبه 4 آذر در شانزدهمین قسمت میزبان مهناز افشار خواهد بود.
به دلیل همزمانی با ایام سوگواری
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی که تا کنون 15 قسمت از آن به صورت زنده پخش شده، امشب (شنبه ۲۷ آبان) پخش نخواهد شد.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با محمدحسین مهدویان و هادی حجازی‌فر در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
پانزدهمین قسمت از برنامه «سی و پنج»، شب گذشته (شنبه 20 آبان ماه) میزبان محمدحسین مهدویان و هادی حجازی‌فر بود که با سردبیری و اجرای فریدون جیرانی از تلویزیون اینترنتی تی وی نت(tvnet.ir)  پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، پانزدهمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» که تا کنون ۱۴ قسمت آن با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی به صورت زنده پخش شده‌است، شنبه ۲۰ آبان در پانزدهمین قسمت میزبان محمدحسین مهدویان و هادی حجازی‌فر خواهد بود.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با سارا بهرامی و حامد کمیلی در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
چهاردهمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» که شب گذشته (شنبه 13 آبان ماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد به گفت‌وگوی فریدون جیرانی با سارا بهرامی و حامد کمیلی بازیگران فیلم سینمایی «ایتالیا ایتالیا» که روی پرده سینماهاست، اختصاص داشت.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، چهاردهمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» که تا کنون 13 قسمت آن با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی به صورت زنده پخش شده است، شنبه 13 آبان در چهاردهمین قسمت میزبان سارا بهرامی و حامد کمیلی خواهد بود.
با یک هفته تاخیر
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» که تا کنون 13 قسمت آن با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی به صورت زنده پخش شده است، شنبه 6 آبان پخش نخواهد شد.
مشروح گفت‌وگوی امید روحانی با فریدون جیرانی در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
سیزدهمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» به صورت ویژه با حضور فریدون جیرانی به عنوان مهمان و با اجرای امید روحانی شب گذشته (29 مهرماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
با اجرای امید روحانی، سیزدهمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» که تا کنون ۱۲ قسمت آن با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی به صورت زنده پخش شده است، شنبه ۲۹ مهر در سیزدهمین قسمت به مناسبت اکران فیلم «خفه‌گی» میزبان خود او خواهد بود.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با تهمینه میلانی در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
دوازدهمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با حضور تهمینه میلانی به عنوان مهمان و به سردبیری و اجرای فریدون جیرانی شب گذشته (22 مهرماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی، دوازدهمین قسمت از سری جدید برنامه‌ اینترنتی ۳۵ شنبه شب پخش می‌شود
سری جدید برنامه اینترنتی «سی‌ و پنج» که تا کنون ۱۱ قسمت آن با اجرا و سردبیری فریدون جیرانی به صورت زنده پخش شده است، شنبه ۲۲ مهر در دوازدهمین قسمت میزبان تهمینه میلانی خواهد بود.
مشروح گفت‌وگوی فریدون جیرانی با امین تارخ در برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج»
یازدهمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با حضور امین تارخ به عنوان مهمان و به سردبیری و اجرای فریدون جیرانی شب گذشته (15 مهرماه) از تلویزیون اینترنتی تی وی نت (tvnet.ir) پخش شد.
صفحه 1 از 512345