ژرارد دپاردیو در نقش ژوزف استالین ظاهر می شود

ژرارد دپاردیو در نقش ژوزف استالین ظاهر می شود
در این مطلب به بازی ژرارد دپاردیو در نقش استالین و توضیحات جانبی این فیلم پرداخته ایم.

به گزارش فیلم نت، ژرارد دپاردیو بازیگر 67 ساله فرانسوی که در روسیه مقیم است، قرار است  نقش دیکتاتور شوروی سابق یعنی استالین را بازی کند. کارگردانی این فیلم را  فنی آردان Fanny Ardant برعهده دارد. داستان این فیلم اقتباسی از رمان «سریر استالین» به قلم ژان-دنیل بالتاسات است.داستان فیلم در سال‌های دهه 1950 اتفاق می افتد و  بر ماجرای هنرمندی متمرکز است که ماموریت می‌یابد بنای یادبود استالین را بسازد.

تهیه‌کنندگی فیلم را کمپانی “لئوپاردو فیلمز” بر عهده گرفته است.مسئولیت تهیه و تدارک لباس‌ها و سایر وسایل صحنه بر عهده ی استودیو “مسکو فیلم” خواهد بود.

البته این اولین پروژه ای نیست که ژرارد دپاردیو در پروژه‌ای سینمایی که به اتحاد جماهیر شوروی سابق مربوط می شود، شرکت می کند.او از سال 2013 به بعد شهروند رسمی روسیه است. علت این تصمیم افزایش میزان مالیات در فرانسه بود که او را مجبور به ترک فرانسه کرد.او به زودی ساخت یک فیلم تاریخی با مضمون جنگ جهانی دوم را شروع می کند که روایتگر ماجرای پرواز خلبان‌های طراز اول جنگنده‌های فرانسوی در کنار خلبان‌های نیروی هوایی شوروی است.

دپاردیو در یک نشست خبری، به شدت نسبت به روسیه ابراز علاقه کرد و البته از سیاست های آمریکا انتقاد کرده بود. او درباره ی این موضوع گفته بود : آنها با هم جنگیدند، بعد از آن که مرتکب برده‌داری شدند سرخپوست‌ها را نابود کردند و بعد نوبت جنگ داخلی رسید. بعدها هم، اولین کشوری بودند که از بمب اتم استفاده کردند… به همین خاطر ترجیح می‌دهم شهروند روسیه باشم.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *