چگونه مثل جورج کلونی خوش تیپ شویم

چگونه مثل جورج کلونی خوش تیپ شویم
در این مطلب به برخی از نکات شیک پوشیدن ستارگان هالیوود پرداخته ایم.

به گزارش فیلم نت، جورج کلونی جزو آن دسته از بازیگران هالیوود است که علاوه بر بازی های درخشانی که در فیلمهایش داشته، از لحاظ نوع لباس پوشیدن هم بسیار مورد اقبال طرفدارانش قرار دارد.بسیار ی از علاقمندان به شیک پوشی، او را بعنوان الگوی خود قرار می دهند.حالا در این مطلب می خواهیم به مواردی اشاره کنیم که با رعایت این موارد، مثل جورج کلونی شیک پوش خواهیم شد :

  1. کت و شلوار: جورج کلونی همواره در مراسم، با کت و شلوار های زیبا دیده می شود.پس پوشیدن یک دست کت و شلوار شیک و البته با سایز مناسب و حساب شده، کمک شایان توجهی برای خوش پوش بودن به حساب می آید.
  2. رعایت ترکیب سیاه و سفید در پوشش: معلولا ترکیب رنگهای سیاه و سفید، گزینه ی مناسبی برای انتخاب هستند. حتی گاهی دیده شده جورج کلونی با اینکه کت به تن نداشته اما با یک پیراهن سفید و یک شلوار سیاه، بسیار خوش پوش به نظر می رسد.
  3. موهای جوگندمی: داشتن موهای جوگندمی اگر چه در سنین جوانی به طور طبیعی وجود ندارد، اما کسانی که جورج کلونی را می بینند، متفق القول بر این باورند، که داشتن موهای جوگندمی به او در خوش پوش دیده شدن، کمک بسیاری کرده است.
  4. مدل موهای مرتب: جورج کلونی را معمولا با مدل موهای ساده، اما مرتب و تمیز می بینیم. این موضوع نشان میدهد که داشتن موهای مرتب، بدون شکلهای عجیب و غریب هم بسیار کمک کننده خواهد بود، تا شیک پوش به نظر بیاییم.
فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *