پیام حسام نواب صفوی خطاب به پوتین

پیام حسام نواب صفوی خطاب به پوتین
نامه ی نواب صفوی که خطاب به رئیس جمهور روسیه و مردم هموطنمان نوشته است.

به گزارش فیلم نت، این روزها متنی از حسام نواب صفوی در فضای مجازی دست به دست می شود که موضوع جالبی دارد و جدای از موضوعش، فرد جالبی را هم مورد خطاب قرار داده است. نواب صفوی در این متن پوتین، رئیس جمهور روسیه را طرف صحبت قرار داده است.

یکی از نکات جالبی که او اشاره می کند این است که مقامات روسی، گردشگرانشان را به جای اینکه به شهرهایی مثل دوبی و آنتالیا بروند، به مسافرت به جزایر زیبای ایران مثل قشم و کیش تشویق کنند.

خبر آنلاین گزارش داد که نواب صفوی از ولادمیر پوتین درخواست کرده است که مناسباتی ایجاد شود تا مردم ایران بتوانند بدون روادید به جزایر کریمه سفر کنند. در ادامه متن نامه ی نواب صفوی، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به شرح زیر است:

سلام آقای پوتین :مردم گردشگر ما نیز میتوانند به کریمه بیایند؟دستوری اعمال فرمایید مردم ما بدون ویزا به مردم شمادر کریمه بپیوندند لااقل میدانیم دلار و ارز مملکت دست رفقای خودمان می‌آید .
هموطنان :اگه مقامات ما اجازه دادند چند هتل در اختیار گردشگران در جزیره کیش برای یک فصل دست گرداشگران روس قرار گیرد، آنها کیش را ببینند دیگر سمت دوبی و آنتالیا نمیروند.اینجوری مقامات روسی هم می‌دانند ارز کشورشان در دست رفیشان است، از این بهتر؟؟؟

شما بگید دوستان قبول کنید آنتالیا دیگه بسه، بریم پیش رفقای روس خودمان در ادامه مثل طرح سالمسازی چند هتل تعین میشه برای توریستها، تازه همین الان می‌شود کیش وقشم دریا رفت واگر یک فرودگاه در منطقه شمشک و دیزین احداث شود، با یک ساعت پرواز می‌توان در منطقه بی‌نظیر دیزین اسکی کرد، وهم توریست اولین نشانه های تمدن بشری در تخت جمشید و…..چرا اینهمه دلار باید بره تو جیب اینا؟ وقتی میشود در زیباترین و بزرگترین جزیره جهان .قشم.سرمایه گزاری کرد چرا آنالیا ?چراامارات ؟؟دیدید که چطور اماراتیها پول مردمو بالا کشیدن !!آآنالیا هم بدتر از اونها .

hesam

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *