پخش زنده افتتاحیه جشنواره تئاتر فجر ۳۴ از شبکه خبر

پخش زنده افتتاحیه جشنواره تئاتر فجر ۳۴ از شبکه خبر
بخش هایی از مراسم افتتاح سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران به شکل زنده پخش می شود.

به گزارش فیلم نت نیوز، بخش هایی از مراسم آغازین این جشنواره که همزمان با بزرگداشت پنجاهمین سال تاسیس تماشاخانه سنگلج در این سالن نمایشی برگزار می شود به شکل زنده از طریق شبکه خبر سیما روی آنتن می رود.

این مراسم راس ساعت ۱۸ روز پنج شنبه اول بهمن ماه همزمان با آغاز برنامه های جشنواره در تماشاخانه سنگلج آغاز می شود و برای نخستین بار با حمایت رسانه ملی پوشش خبری زنده برای این مراسم در نظر گرفته شده تا عموم علاقه مندان تئاتر و جشنواره بین المللی تئاتر فجر در داخل و خارج از کشور آیین آغازین این رخداد مهم تئاتری را از شبکه خبر سیما به نظاره بنشینند.

نمایندگان و روسای کمپانی های معتبر تئاتری دنیا از کشورهای هلند، الجزایر، چک، آلمان، گرجستان، رومانی، قطر، سنگاپور، سوییس، فرانسه و بلژیک در جشنواره امسال حضور دارند

داوران بخش ملی

 امیر دژاکام، حسین مسافر آستانه و جواد عزتی به عنوان گروه داوری بخش مسابقه تئاتر خیابانی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر انتخاب شدند.

داوران بخش بین الملل

 مسعود دلخواه، فریندخت زاهدی، جرزی لمون آبه، الگ لووسکی و اشتفان اشمیدکه، ارزیابی و داوری نمایش‌های شرکت‌کننده در بخش مسابقه تئاتر بین‌الملل سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را عهده‌دار خواهند بود.

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *