طی حکم دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر؛

مدیر مسابقه و نمایشگاه عکس جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر منصوب شد

مدیر مسابقه و نمایشگاه عکس جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر منصوب شد
سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، طی حکمی رضا معطریان را به عنوان مدیرمسابقه و نمایشگاه عکس جشنواره معرفی کرد.

به گزارش فیلم نت نیوز، رضا معطریان از عکاسان خلاق و با تجربه عرصه حرفه‌ای تئاتر کشور که در دوره پیشین جشنواره نیز مدیریت مسابقه و نمایشگاه عکس را برعهده داشت، به عنوان مدیر مسابقه و نمایشگاه عکس سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شد.

در حکم انتصاب معطریان، تنظیم فراخوان تخصصی بخش عکس و ارائه به دبیرخانه جهت اعلام عمومی، تهیه فرم ویژه بخش عکس جهت ثبت آثار در دبیرخانه، معرفی گروه داوری به دبیرجشنواره، پیگیری و نظارت بر فرآیند انتخاب آثار برگزیده، تعیین شیوه‌نامه داوری آثار و پیگیری آماده‌سازی چاپ و انتشار مطلوب آثار با هماهنگی دبیرخانه در قالب  کتاب عکس­‌های برگزیده و پیگیری، هماهنگی و برگزاری نمایشگاه عکس به نحو شایسته در ایام جشنواره ازجمله نکات مورد تأکید در مدیریت بهینه این بخش ذکر شده است.

رضا معطریان متولد ۱۳۴۸ در مشهد است، وی عکاسی را از سال ۱۳۶۸ در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و همکاری با روزنامه‌های ایران، همشهری، آفتاب امروز، صبح امروز و شرق آغاز کرد.

رضا معطریان عکاس خودآموخته برنده سه جایزه اول از جشنواره مطبوعات در رشته عکس بوده و همچنین برگزاری نمایشگاه‌های انفرادی و جمعی در ایران و خارج از کشور ازجمله فعالیت‌های این عکاس است.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی یکم تا دوازدهم بهمن ماه۱۳۹۵ می شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *