با حکم سعید اسدی؛

مدیر بخش بین الملل جشنواره تئاتر فجر معرفی شد

مدیر بخش بین الملل جشنواره تئاتر فجر معرفی شد
دبیر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر طی حکمی مهرداد رایانی مخصوص را به عنوان مدیر بخش بین الملل جشنواره معرفی کرد.

به گزارش فیلم نت نیوز، مهرداد رایانی مخصوص  که در جشنواره سی و چهارم نیز مسئولیت مدیریت بخش بین الملل را به عهده داشت به عنوان مدیر بخش بین الملل  سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد.

در متن حکم انتصاب مدیر این بخش، حضور در فرآیند انتخاب و معرفی آثار غیر ایرانی به جشنواره با تاکید بر کیفیت هنری و موضوعی آثار، ایجاد زمینه و شرایط لازم برای دعوت از هنرمندان و متخصصان مجرب و اساتید غیر ایرانی هنرهای نمایشی جهت حضور در کارگاه ها، سخنرانی ها و نشست های علمی، معرفی آثار غیر ایرانی و نظارت بر حضور این آثار در مسابقه بین الملل و همچنین هماهنگی با مراکز فرهنگی بین المللی و دعوت از کارشناسان، مدیران و فعالان عرصه بین الملل جهت دیدن آثار حاضر در جشنواره از جمله نکات مورد تأکید در مدیریت بهینه این بخش ذکر شده است.

مهرداد رایانی مخصوص، متولد ۱۳۴۹ دانش آموخته کارشناسی ادبیات نمایشی، کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر و دکترای مطالعات تئاتر با گرایش کارگردانی از دانشگاه منچستر انگلستان است. چاپ ۱۴ عنوان کتاب (نمایشنامه و آثار نظری)، نگارش ۲۶ نمایشنامه، کارگردانی ۱۸ نمایش و اجرای ۸ نمایش در مجامع بین المللی از فعالیت های وی در حوزه تئاتر محسوب می شود.

مدیریت دفتر پژوهش و انتشارات مرکز هنرهای نمایشی، ریاست تئاترشهر، مسئول تله‌تئاترهای شبکه‌ چهار سیما، معاون دپارتمان آموزشی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز و دبیری نخستین جشنواره‌ی سراسری تئاتر ماه از جمله سوابق وی در عرصه مدیریتی است.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی از یکم تا دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *