درباره محمود پاک‌نیت در سریال شهرزاد

درباره محمود پاک‌نیت در سریال شهرزاد
همکاری مجدد محمود پاک نیت با حسن فتحی که اتفاقا این بار هم این همکاری در قالب یک سریال تاریخی شکل گرفته است

محمود پاک نیت بازیگر 63 ساله و کازرونی سینما و تئاتر و تلویزیون است که بسیاری از نقشهای او ماندگار شده اند. او هم مانند بسیاری از هم نسلی های خودش کار را با تئاتر شروع کرد و از آنجا پا به عرصه ی دنیای نمایش گذاشت. به طور کلی حضور او در عرصه ی سریال را میتوان یکی از وجه های ماندگار تر او در حوزه ی نمایش دانست. به هر حال حضور در سریالهایی مثل روزی روزگاری یا پدر سالار آنقدر باعث ماندگاری میشود که برای ماندن در یاد بینندگان کافی باشد اما  امروز وقتی به کارنامه ی پاک نیت نگاه میکنیم میبینیم که باز هم آثاری مثل پس از باران و سریال یوسف پیامبر علیه السلام نیز در کارنامه ی کاری او کاملا میدرخشند.

pak_niat

اما دلیلی که باعث شده ما در این زمان به سراغ انتشار مطلب در مورد محمود پاک نیت برویم ، همکاری او با سریال شهرزاد است. سریالی که برای پخش خانگی تدارک دیده شده و همکاری مجددی است مابین پاک نیت و حسن فتحی.

همکاری این دو پیش از این سریال هم اتفاق افتاده بوده است. یکی در سریال شب دهم که نقش یک مفتش را داشت و دیگری در سریال روشن تر از خاموشی که مربوط به زندگی ملاصدرا میشد و در این سریال پاک نیت در نقش شاه عباس ظاهر شده بود. هر دوی این همکاری ها منجر به تولید محصولی شده بودند که مخاطب را جذب کرده بود.

حالا بار دیگر این زوج بازیگر-کارگردان دوباره به همکاری در پروژه ی دیگری به نام شهرزاد دست زده اند. که تفاوتش با دو همکاری قبلی این است که هر دو سریال قبلی تلویزیونی بودند و این همکاری جدید راهی پخش خانگی شده است. اما نکته ی مشترکی که در هر سه همکاری این دو دیده میشود، این است که اولا هر سه همکاری سریال هستند و هر سه در زمان گذشته رخ میدهند. یعنی داستانهایشان مربوط به حوادثی است که در بستر تاریخ رخ میدهد.

محمود پاک نیت نقش پدر شهرزاد را در این سریال به عهده دارد…

shahrzad-pakniat

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *