عکس های ماشین بزرگ آقا در سریال شهرزاد

عکس های ماشین بزرگ آقا در سریال شهرزاد

به گزارش فیلم نت، این روزها یک ماشین دوج66 در سریالهای تاریخ دیده می شود، که انصافا کاملا مشخص است که در نگهداری این ماشین نهایت دقت صورت گرفته است. ای اتومبیل را در سریالهای کیمیا و معمای شاه که از رسانه ی ملی پخش می شوند می توانید ببینید، ضمن اینکه از این اتومبیل در سریال شهرزاد هم که به شکل خانگی توزیع می شود، استفاده شده است.در سریال شهرزاد، کاراکتر بزرگ آقا با بازی زیبای استاد علی نصیریان، از این اتومبیل استفاده می کند.

حمید انتشاری مالک این خودروی 66 ساله درباره سریال‌هایی که این دوج در آن حضور داشته است،‌ گفت: این خودرو علاوه بر حضور در سریال شهرزاد در سریال‌های تاریخی معمای شاه، کیمیا و دندون طلا که در شبکه نمایش خانگی پخش شد، حضور داشته است.به گفته او این خودرو حدود 8 ماه در سریال شهرزاد حضور داشته است.

دوج کرنت از اولین نسل‌های کرنت است که تولید آن از سال 1949 آغاز شد. مدل دیگر این خودرو در سال 1953 با تغییراتی که مهم‌ترین آن را می‌توان یک تکه شدن شیشه جلو ذکر کرد، ادامه یافت.ساخت مدل کرنت در دنیا تا سال 1976 ادامه یافت و دوج در سال‌های بعد تولید مدل‌های دیگری را در دستور کار خود قرار داد.

Doj-Shahrzad2 Doj-Shahrzad1 Doj-Shahrzad3

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *