دیکاپریو و علاقه اش به بازی در نقش پوتین یا راسپوتین

دیکاپریو و علاقه اش به بازی در نقش پوتین یا راسپوتین
دیکاپریو در گفت‌وگو با یک روزنامه آلمانی پوتین را «خیلی خیلی خیلی جالب» توصیف کرد و در ادامه گفت که دوست دارد نقش او را بازی کند.

به گزارش فیلم نت نیوز، لئوناردو دیکاپریو، که این روزها یکی از پر آوازه ترین بازیگران سینمای جهان است، در مصاحبه ای، اشاره کرده که دلش می خواهد روزی در یک فیلم در نقش ولادمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، بازی کند.

بعد از سال 2010 که ولادمیر پوتین او را “مرد واقعی” خطاب کرد،(به این علت که دیکاپریو   علیرغم مشکلات بسیار خود را به سنت‌پترزبورگ رسانده بود).  همه به وضوح به رابطه ی خوب این دو با هم پی بردند.

اما در ادامه صحبت کامل دیکاپریو که مستقیما به این موضوع اشاره کرده را می توانید بخوانید :

به نظر من ولادمیر پوتین خیلی خیلی خیلی انسان جالبی است. من واقعا دوست دارم روزی در یک فیلم، نقش او را بازی کنم. به نظر من باید فیلمهای بیشتری در مورد تاریخ روسیه ساخته شود. چون این کشور در تاریخ ارزشمند خود شخصی مثل ویلیام شکسپیر را دارد. بازی کردن در چنین نقشهایی واقعا عالی است. من به شخصه دوست دارم که موقعیتی پیش آید تا بتوانم در نقش شخصیتهایی مثل راسپوتین یا لنین بازی کنم.

شاید بتوان اعتراف کرد، که حضور دیکاپریو در نقش پوتین می تواند بسیار جذاب باشد. به ویژه اینکه بازیگری به توانایی او ، قطعا می تواند چنین نقشهایی را به خوبی از کار درآورد. حالا باید منتظر ماند و دید که آیا چنین نقشهایی روزی روی پرده ی سینما نقش خواهند بست یا نه.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *