شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد

شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد
سریال شهرزاد جایی است که همکاری مجدد دو ستاره سینمای ایران، ترانه علیدوستی و شهاب حسینی را شاهد هستیم.

همیشه حضور بازیگران سرشناس در فیلمها و سریالها از اهمیت خاصی برخوردار است. جلب نظر آنها برای حضور در یک فیلم یا سریال آسان نیست اما سختی انجام این کار  آنقدر می ارزد که رنجش را تحمل کنیم و به دنبال حضور ستارگان در کارمان برویم. تازه پس از رضایت آنها برای حضورشان باید تمام ریزبینی هایی که روی حضور آنها در کار خواهد بود را پیش بینی کرد.

نام هایی مثل شهاب حسینی و ترانه ی علیدوستی آنقدر توجه برانگیز هست که حسابی میطلبد که به تمام زوایای حضورشان در یک فیلم یا سریال، اندیشیده شود.

ترانه علیدوستی تا به امروزدر هیچ سریالی بازی نکرده است و حتی در برخی نقل قولها اشاره کرده که هیچ گاه در مدیوم تلویزیون و سریالهای تلویزیونی حضور نخواهد داشت. علیدوستی با حضورش در فیلم من ترانه پانزده سال دارم موفق به دریافت سیمرغ بلورین شد. در مورد او جالب این جاست که ابتدا سینما را تجربه کرد و سپس پای به عرصه ی تئاتر گذاشت.

Taraneh...Alidoosti

بسیاری از صاحب نظران سینما او و بازی هایش را می پسندند و معتقدند که در عین جوانی ، پختگی خوبی در بازیهایش دیده میشود. حالا او برای اولین بار همکاری با حسن فتحی را در حالی تجربه میکند که همراه شده با اولین حضورش در یک سریال. البته سریالی برای شبکه خانگی نه تلویزیون. او در سریال شهرزاد نقش اول داستان یعنی شهرزاد را ایفا خواهد کرد. نکته ی جالب در مورد این سریال همکاری مجدد او با شهاب حسینی است. همکاری قبلی آنها منجر به ساخت فیلم درباره ی الی شد که تا مدتی بسیار در کانون توجهات جامعه ی هنری قرار گرفته بود.

از سویی دیگر شهاب حسینی را در این سریال خواهیم دید. کسی که بازیهایش در فیلمهایی مثل پرسه در مه، سوپراستار، درباره ی الی، جدایی نادر از سیمین و … بسیار پسندیده شده بود. او با اجرا دیده شد و سپس حضورش در سریالی مثل پلیس جوان بسیار خوب دیده شد و بعد حضورش در تب سرد دیگر او را در عرصه ی بازیگری تثبیت کرد.او قبلا هم در سریال مدار صفر درجه با حسن فتحی همکاری داشته و حالا دوباره در سریال شهرزاد با او همکاری دارد.

shahab_hoseini

حالا قطعا حضور بازیگران چون و ترانه علیدوستی، علی نصیریان،مهدی سلطانی و … میتواند آنقدر جذاب باشد که یک علاقمند به سریالهای ایرانی را ترغیب به خرید قسمتهای هفتگی سریال شهرزاد کند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *