سیاوش خیرابی و مهدی صبایی به «پرستاران» پیوستند

سیاوش خیرابی و مهدی صبایی به «پرستاران» پیوستند
سریال «پرستاران» شنبه‌شب در بیمارستانی واقع در خیابان نیاوران کلید خورد.

به گزارش فیلم نت نیوز،  گروه عوامل سازنده این سریال به‌مناسبت کلیدخوردن این مجموعه، مراسم افتتاحیه‌ای نیز برگزار کردند که در آن چهره‌هایی نظیر سردار امیری؛جانشین رئیس پلیس راهور، بهروز افخمی، دکتر نعیمی؛ ریاست بیمارستان نورافشار، زارعی؛ معاون اداری مالی بیمارستان و زاهدی؛ معاونت پرستاری بیمارستان و هادی ایازی حضور داشتند. این سریال شنبه‌شب با حضور تمامی عوامل و بازیگران این مجموعه ازجمله فاطمه گودرزی، لیندا کیانی، الناز حبیبی، مهدی صبایی، گیتی معینی و همچنین مهمانان این مراسم کلید خورد.

بخشی از بازیگران مرد این مجموعه نیز مشخص شدند و آن‌طور که مطلع شدیم علیرضا افخمی پیش از این گفته بود مجموعه «پرستاران» بیشتر از بازیگران زن تشکیل شده زیرا با شنیدن نام پرستار به این ذهنیت می‌رسیم که اغلب پرستاران زن هستند. اما این سریال بازیگران مردی هم دارد که در آن ایفای نقش می‌کنند: مهدی صبایی، حسین سلیمانی، حسن اسد، میرطاهر مظلومی و سیاوش خیرابی ازجمله بازیگران مرد این مجموعه هستند که قرار است به تعدادشان نیز در ادامه افزوده شود.

پیش از کلید خوردن این سریال در بیمارستان نورافشار، حسن جعفری؛ دستیار تهیه‌کننده و هادی ایازی در رابطه با صنف پزشکی و پرستاری و نقش موثر و کاربردی آنها در جامعه صحبت کردند. پس از سخنرانی آنها، مهدی صبایی، فریبا نادری و مریم یوسف جلو دوربین رفتند و کار خود را در بیمارستان نورافشار آغاز کردند.

اما یکی دیگر از عوامل کار محمودرضا تخشید است که همراه علیرضا افخمی، کارگردانی این کار را برعهده دارد و شنبه‌شب در اولین شب تصویربرداری حضور داشت. افخمی پیش از این درباره همکاری‌اش با وی گفت: من و محمودرضا تخشید یک کارگردانی مشترک انجام می‌دهیم، یعنی در یکی‌دو ماه اول من و تخشید سر فیلمبرداری خواهیم بود و باهم تبادل‌نظر می‌کنیم. اما در ادامه به‌دلیل اینکه فیلمنامه عقب است من ذهنم را روی آن متمرکز می‌کنم و کم‌کم یک بخشی از کارگردانی را به عهده تخشید خواهم گذاشت و خودم به فیلمنامه خواهم پرداخت. اما تقسیم کار به‌معنای این‌که یک اپیزود را مستقل من یا تخشید بگیرم وجود ندارد. سال‌هاست من و محمود تخشید باهم همکاری می‌کنیم و به‌دلیل نزدیک بودن سلیقه و علاقه‌مان در بحث فیلمسازی چنین تصمیمی گرفتیم. بنابراین من فکر نمی‌کنم مشکلی پیش بیاید.

شب گذشته نیز دوباره ضبط این مجموعه در همان لوکیشن ادامه داشت ؛ ناگفته نماند حدود 50درصد از لوکیشن این سریال در بیمارستان نورافشار است و وزارت بهداشت نیز به‌عنوان یکی از حامیان پروژه همراه «پرستاران» خواهد بود.

منبع : صبا

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *