رابرت داونی جونیور و خالق «کارآگاه حقیقی» سریال می‌سازند

رابرت داونی جونیور و خالق «کارآگاه حقیقی» سریال می‌سازند
شبکه اچ بی او قصد دارد به زودی ساخت سریالی جدید را با حضور ستاره «مرد آهنی» و خالق «کارآگاه حقیقی» آغاز کند.

به گزارش فیلم نت نیوز، به گفته منابع آگاه، رابرت دانی جونیور و نیک پیزولاتو این روزها مشغول مذاکره با تهیه‌کنندگان این شبکه هستند تا درامی تلویزیونی را با اقتباس از مجموعه شش قسمتی فیلم‌های «پری میسن» – تولید استودیوی «برادران وارنر» در دهه 1930 – جلوی دوربین ببرند.

ورایتی به نقل از منابع آگاه گزارش داده شبکه اچ بی او در تلاش است تا شرایط همکاری یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های حال حاضر هالیوود و خالق سریال پرطرفدار «کارآگاه حقیقی» را در قالب یک سریال تلویزیونی جدید فراهم کند و این در حالی است که نه شبکه اچ بی او و نه مدیر برنامه‌های دانی جونیور و پیزولاتو حاضر به پاسخگویی در این زمینه نشده‌اند.

جزییات مربوط به خط اصلی داستان همچنان مبهم است اما به گفته منابع آگاه، دانی جونیور که چندین سال در تدارک ساخت فیلمی بلند براساس مجموعه «پری میسن» (Perry Mason) بوده، حالا قصد دارد این پروژه را از استودیوی «برادران وارنر» به شبکه اچ بی او منتقل کند و این‌بار نه در قالب یک فیلم سینمایی یا تله‌فیلم، بلکه در قالب سریالی تلویزیونی به تصویر بکشد.

پیزولاتو و جو هوراسک به همراه دانی جونیور و همسر و شریک تجاری ستاره 51 ساله – سوزان دانی جونیور – در مقام تهیه‌کننده اجرایی این درام تلویزیونی فعالیت خواهند داشت.

اگر ساخت این پروژه قطعی شود، اولین حضور ستاره فیلم‌های «مرد آهنی» و «کاپیتان امریکا: جنگ داخلی» بر صفحه تلویزیون رقم خواهد خورد – البته به جز حضور او در سریال تلویزیونی «الی مک‌بیل» که از سال 1997 تا 2002 از شبکه فاکس روی آنتن رفت، زمانی که دانی جونیور هنوز تبدیل به سوپراستار گیشه نشده بود.

بازیگر نامزد اسکار مدتی بود که قصد داشت پروژه «پری میسن» را به نحوی به سرانجام برساند و ایده بازسازی این مجموعه به سال 2011 برمی‌گردد که دانی جونیور قصد داشت با همکاری برادران وارنر تهیه و تولید فیلمی بلند را با اقتباس از این مجموعه کلاسیک آغاز کند. هرچند، بعد از نتیجه نه‌چندان درخشان درام سینمایی «قاضی» (The Judge) در گیشه، استودیوی وارنر و کمپانی «تیم دانی» احساس کردند تلویزیون بستر مناسب‌تری برای تولید این پروژه است. سریال تلویزیونی «پری میسن» با بازی ریموند بر از سال 1957 تا 1966 از شبکه سی بی اس (CBS) روی آنتن رفت که با اقتباس از مجموعه سینمایی معروف برادران وارنر به تصویر کشیده شده بود.

در حالی که سرنوشت فصل سوم «کارآگاه حقیقی» (True Detective) همچنان در هاله‌ای از ابهام است، قطعی شدن این پروژه به ادامه همکاری پیزولاتو با شبکه اچ بی او خواهد انجامید.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *