خوش پوش بودن به روش برد پیت

خوش پوش بودن به روش برد پیت
نکات جالبی را که برد پیت در پوشش خودش رعایت می کند در این مطلب اشاره می کنیم.

به گزارش فیلم نت، برد پیت را میتوان بعنوان یکی از خوش تیپ ترین ستاره های هالیوود دانست.حالا در این مطلب برای علاقمندان این بازیگر میخواهیم رازهای خوش پوش بودن را بیان کنیم :

  1. ساده پوشی، بدون طرحهای عجیب و غریب: مسلما هماهنگ کردن لباسهای ساده اما شیک با یکدیگر کار آسانتری است تا ایجاد هارمونی بین لباس هایی که هر کدامشان طرح و نقشهای عجیب و غریبی دارند. ضمن اینکه لباسهای ساده برای هر زمانی مناسب خواهند بود، اما لباسهایی که مدلهای عجیبی دارند، قطعا خیلی زود هم از مد خواهند افتاد.
  2. انتخاب لباسهایی با رنگهای معمولی و خنثی: شاید اغراق نباشد اگر بگوییم که تا کنون هیچ لباسی با رنگهای جیغ و زننده به تن برد پیت ندیده ایم. مسلما پوشیدن لباسهای فاخر با رنگهای شیک، کمک بسیار بیشتری به خوش تیپی ما خواهد کرد.
  3. کیفیت لباس مهمتر است تا کمیت آن: لباسهای برد پیت شاید پر تعداد نباشد، اما قطعا با کیفیت است. همه ی ما میتوانیم بجای خرید چندین و چند لباس بی کیفیت، لباسهای خوب و مناسب بخریم با تعداد محدودتر.
  4. اهمیت دادن به اتو کردن لباس: اگر با دقت به لباسهای برد پیت نگاه کنید، خواهید دید که اتو شدن لباسهای او بسیار با دقت و حوصله انجام شده اند.خوب اتو شدن لباس، کمک می کند که پوشش ما همیشه با طراوت و تازه به نظر بیاید.
  5. رعایت سایز مناسب لباس: اگر دقت کنید، لباسهای برد پیت همواره به هیکل و سایز او بسیار مناسب است و رعایت این تناسب، کمک زیادی به خوش پوش به نظر رسیدن او می کند.
  6. رعایت هماهنگی رنگ لباسها: معمولا برد پیت، لباسهای خودش را از یک طیف رنگی بر می گزیند. این موضوع اگر چه حوصله و دقت زیادی می خواهد اما کمک بسیاری است برای خوش پوش شدن، آن هم به سبک ستاره ای مثل برد پیت.
فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *