گلایه احمد مهران‌فر از حواشی فضای مجازی
احمد مهران‌فر با انتشار متنی در اینستاگرامش از انتشار مصاحبه‌ای درستکاری شده در فضای مجازی گلایه کرد و درباره حضورش در فصل بعدی سریال «پایتخت» توضیح داد.
حمایت هادی حجازی‌فر از امیرمهدی ژوله
هادی حجازی‌فر بازیگر سینما و تئاتر در پی گلایه امیرمهدی ژوله از برخورد تند مهدی طارمی و سردار آزمون بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با انتشار مطلبی از او حمایت کرد.
در آستانه جام جهانی
امیرمهدی ژوله در ادامه پست قبلی خود در اینستاگرام و شوخی با فوتبالیست‌های تیم ملی با اعتراض تند سردار آزمون و مهدی طارمی مواجه شد و در مطلب تازه خود از این دو فوتبالیست ملی گله کرد.
مهراب قاسمخانی از بازیگرانی که استند آپ کمدی اجرا می‌کنند دفاع کرد
مهراب قاسمخانی در حمایت از بازیگرانی که استند آپ کمدی اجرا می‌کنند متنی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام منتشر کرد.
واکنش علی احمدزاده کارگردان «مادر قلب اتمی» به نسخه نمایش خانگی فیلمش
روز گذشته فیلم «مادر قلب اتمی» در شبکه نمایش خانگی منتشر شد. علی احمدزاده کارگردان این فیلم در صفحه شخصی‌اش متنی را در اعتراض به نسخه عرضه شده منتشر کرده است.
آتش‌سوزی در پاساژ کوروش مهار شد
آتش‌سوزی صبح امروز پردیس سینمایی کورش مهار شده اما تا برقراری شرایط مناسب، این پردیس سینمایی تعطیل خواهد بود.
گزارش ویدئویی فیلم‌نت نیوز از مراسم افتتاحیه کافه و آمفی تئاتر مجید مظفری؛
مجید مظفری و دخترش نیکی مظفری شب گذشته (26 شهریورماه) در مراسم افتتاحیه کافه و آمفی تئاتر خود در مجموعه بام لند تهران میزبان جمعی از اهالی سینما و مردم بودند.
کافه و آمفی تئاتر روباز مجید مظفری افتتاح شد
مجید مظفری «آمفی کافی» و آمفی تئاتر روباز این کافه را شب گذشته (26 شهریور ماه) با حضور جمعی از هنرمندان افتتاح کرد. پرویز پرستویی، تینا پاکروان، عبدالله اسکندری، کمند امیر سلیمانی، سارا منجزی، شیلا خداداد، نیوشا ضیغمی، شبنم فرشادجو، معصومه کریمی، نازنین کریمی، پرستو صالحی، الهام حمیدی، نیکی مظفری و جمعی از دیگر هنرمندان و سینماگران مهمانان این مراسم بودند. مهمان ویژه این مراسم مهران مدیری بود.
یادداشت اعتراض‌آمیز کارگردان «پرسه در حوالی من»
غزاله سلطانی کارگردان «پرسه در حوالی من» از ادامه اکران این فیلم در گروه سینمایی «هنر و تجربه» به دلیل شرایط نامطلوب انصراف داد.